مشاوره رایگان طب سنتی

به درخواست شما کاربران عزیز در سایت ناولو بخش مشاوره رایگان و تخصصی طب سنتی ایجاد شده و فعال می باشد.

در این بخش ما دو نوع مشاوره عمومی (رایگان می باشد) و مشاوره تخصصی (شامل هزینه) برای بیماری ها و مشکلات شما و درمان آنها با طب سنتی و اسلامی می باشد. در زمان های ذکر شده می توانید تماس بگیرید و یا از فرمی که در پایین همین مطلب درج شده استفاده و اطلاعات خود را ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان مشاوره خود را دریافت کنید.
محصولات گیاهی و دارویی نیز بعنوان مرحله تکمیلی درمان ارائه می گردد تا هموطنان عزیز بتوانند در خصوص رفع مشکلات خود سریعتر به نتیجه برسند.

مشاوره طب سنتی

در روزهای زیر مشاوره تلفنی انجام خواهد شد:
شنبه، دوشنبه، چهارشنبه

ساعات مشاوره:
۱۴ الی ۱۶ عصر

هزینه مشاوره:
عمومی (رایگان)
تخصصی (۲۰،۰۰۰ تومان)

شما با انتخاب مشاوره تخصصی می توانید در مورد طبع و مزاج شناسی، شناخت و برطرف کردن دلایل و مشکلات تون بصورت حرفه ایی و تخصصی بهره مند شوید.

ضمن تکمیل اطلاعات خواسته شده، سوال خود را به‌طور واضح از طریق فرم زیر ارسال نمایید.
پس از ثبت درخواست شما ، همکاران ما تاریخ و ساعت مشخص شده جهت مشاوره را به اطلاع تان می رسانند.
مشاوره مربوطه در همان تاریخ از طریق تلگرام به سوالاتتان پاسخ خواهد گفت. و در صورتیکه مشاوره تخصصی انتخاب نموده باشید به صورت آنلاین می توانید گفتگوی کامل و تخصصی داشته و راهنمایی و مشاوره جامع تری بگیرید.

توجه : نوبت دهی معمولا در کمتر از سه روز انجام می‌گردد.

5/5
0
مشاوره های تخخصی موفق ما

طب سنتی بر پایه تجربیات و نظرهایی است که برای درمان بیماریها و مشکلات افراد به کار گرفته میشود و توانسته تا در کنار طب مدرن و کلاسیک و با بهره گیری از گیاهان دارویی در جوامع گسترش پیدا کند.

خوشبختانه طب سنتی در ایران قدمتی هزار ساله دارد و یکی از کشورهای پیشرو در این حوزه بوده است، و بر توانمندی مشاوران طب سنتی در ایران نیز هر لحظه افزوده میشود.

مشاوره طب سنتی به شما کمک میکند تا با استفاده از روشهایی که قبلا بر اساس تجربه آزمایش شده است، و نتیجه نیز داده است، بیماریهای خود در درمان کنید و البته این درمان بدون عارضه خواهد بود.

البته طول دوره درمان طب سنتی نسبت به طب کلاسیک بیشتر است، اما همانطور که گفته شد، با توجه به اینکه در درمان بیماری از مکمل های صددرصد گیاهی استفاده میشود، این بیماری درصد بازگشت پذیری کمتری خواهد بود.

حداقل زمان درمان با طب سنتی و گیاهان دارویی چهل روز است و شما می بایست طبق دستور مشاور در این ۴۰ روز مکمل ها و داروهای گیاهی را استفاده کنید تا درمان و بهبودی حاصل شود.

بر پایه طب سنتی افراد دارای چهار مزاج دم و صفرا و بلغم و سودا هستند و هر کدام از این مزاج ها دارای ویژگیها و خصوصیاتی می باشد، که در مطلب تست مزاج شناسی تمامی آنها به صورت کامل توضیح داده شده اند.

البته در طب سنتی درمان فقط به مکمل ها و داروهای گیاهی ختم نمیشود، بلکه در این طب برای هر مزاجی غذاها و میوه هایی توصیه میشود و شما میتوانید این موارد را نیز از مشاور طب سنتی ما درخواست کنید.